Loading...

زمینه فعالیت

- تولید انواع گریتینگ فلزی

- تولید گریتینگ کامپوزیت

- تولید انواع قالب بتن قالب خاص

- تولید ماشین آلات CNC

آمار

  • تعداد کالا: 4
  • بازدید امروز: 943
  • بازدید دیروز: 1321
  • بازدید کل: 187143

ام پیکو

بازدید: 287

شرکت تولیدی صنعتی ام پیکو  (مشبک پردازان) 

 شرکت تولیدی صنعتی مشبک پردازان در سال 1380 با نام اختصاری ام پیکو فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سازه های فلزی (بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع گریتینگ و کفپوش های فلزی) آغاز کرده و بتدریج با افزایش توان تولید روزانه ، انتقال آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه های مربوطه و خریداری ماشین آلات پیشرفته ، اقدام به گسترش محصولات تولیدی ، بالابردن ظرفیت تولید روزانه انواع گریتینگ و گسترش محصولات تولیدی در زمینه انواع قالب های فلزی بتن و سیستم های داربستی نموده است. ((گریتینگ تخصص ماست))

.

گذر زمان شرکت ام پیکو

.

 با توجه به سالها همکاری با صنایع پیشرفته کشور اعم از نفت و گاز ، پتروشیمی ، صنایع سیمان ، آب و فاضلاب ، مسکن و انبوه سازی ، صنایع خودروسازی و ... که نیازمند ظرفیت تولید بالا و برخورداری از استانداردهای لازم در هر زمینه می باشند عضو وندورلیست ها لیست بلند نفت و... ، این شرکت توان تولیدی بالا توآم با کیفیت مطلوب در زمینه های مختلف تولیدی بدست آورده و با گسترش زمینه فعالیت در عرصه انبوه سازی مسکن و انجام پروژه های عمرانی ، سعی در انجام خدمتی ولو ناچیز در جهت حفظ سرمایه های جامعه و خودکفایی ملی دارد .

.

 » تولیدات و خدمات شرکتام پیکو شامل موارد زیر می باشد :

1- انواع گریتینگ های فلزی و غیر فلزی با اشکال مختلف بنا به درخواست مشتری با پایین ترین قیمت تولید داخل ( تسمه - نیم تسمه – میلگرد)

2- قالبهای مدولار فلزی (جوش - خم)

3- جک های ساختمانی و متعلقات قالب بندی

4- سیستم های داربستی مدولار فلزی با جدید ترین متد چفت ،بست به راحتی در کم ترین زمان بسته باز می شود

5- سیستم قالب یکپارچه

6- سیستم قالب تونلی (ساختمانی)

7- سیستم قالب لغزنده

8- انواع میز پرنده بتن ریزی Sky Deck

9- انواع قالب بتن خاص و تولید قطعات پیش ساخته

10- پیمانکاری پروژه های عمرانی و انبوه سازی مسکن

شرکت مشبک پردازان (ام پیکو) در بخش تحقیق توسعه خود (R&D) میکوشد تا در بروز نگه داشتن اطلاعات فنی، ارتقاع سطح علمی و همچنین خلاقیت و نوآوری در این صنعت، خدمات قابل اطمینانی به مشتریان خود ارائه نماید.
کلیه محصولات تولیدی این شرکت مورد تایید و تحت لیسانس شرکت گراندفورس انگلستان (Ground Force) و سیستم مدیریت کیفیت مطابق استاندارد : 9001 - 2008 ISO از شرکت Llyod ' s Register آلمان می باشد.
عضویت در انجمن بتن ایران و انجمن تخصصی مراکز تخقیق و توسعه نیز گامی درجهت رسیدن به این اهداف و میل به نو آوری، کیفیت برتر و بروز رسانی مستمر دانش مربوطه و در نهایت رضایتمندی مشتری می باشد.

بر گرفته شده

گریتینگ های تولید شده ام پیکو

نظرات