Loading...

فیلتر

زمینه فعالیت

- تولید انواع گریتینگ فلزی

- تولید گریتینگ کامپوزیت

- تولید انواع قالب خاص بتن

- تولید ماشین آلات CNC

آمار

  • تعداد کالا: 3
  • بازدید امروز: 259
  • بازدید دیروز: 1096
  • بازدید کل: 20801

گریتینگ

گریتینگ چیست ؟

گریتینگ در لغت به معنی مجموعه ای از پنجره های توخالی و شبکه مانند می باشد و در اصطلاح صنعتی به صفحات مشبک و شبکه های توخالی گفته می شود که به عنوان سطوح دسترسی "جهت بارگزاری و تردد با قابلیت جریان سیال از میان آن" مورد استفاده قرار می گیرند.

شعار شرکت ام پیکو

((گریتینگ تخصص ماست))

.

ویژگی های اساسی گریتینگ عبارتند از :

  • سطوح مستحکمبا خواص مکانیکی بالا
  • وزن کم در مقایسه با موارد جایگزین
  • امکان تردد سیال ( گاز ، آب ، روغن ، نفت و ... )
  • مقاومت در برابر خوردگی

.

گریتینگ فلزی تسمه در تسمه 

این نوع گریتینگ متداول ترین و مستحکم ترین نوع گریتینگ مصرفی در صنایع مختلف سبک و سنگین می باشد و بدلیل یکسان بودن ابعاد تسمه های طولی و عرضی ,  بارگذاری بر روی شبکه گریتینگ  بصورت کاملا یکنواخت بوده و در نتیجه در شرایط و موقعیت های مختلف ، ایمن ترین نوع گریتینگ می باشد .

در این نوع شبکه گریتینگ ، تسمه های باربردار ( تسمه های عرضی ) و تسمه های غیر باربردار ( تسمه های طولی ) بصورت پانچ خورده به یکدیگر ملحق شده و پس از اجرای عملیات جوشکاری مطابق با استاندارد ، شبکه های گریتینگ تسمه - تسمه را تشکیل می دهند .

گریتینگ  تسمه - تسمه  در انواع  ساده ،  مدل دار  و  پله   با ضخامت های مختلف تسمه  ساخته می گردد که  با توجه به موقعیت در هر پروژه  ، قابل استفاده برای بارگزاریهای مختلف می باشد .

گریتینگ تسمه - نیم تسمه

این نوع گریتینگ بدلیل استحکام بالا و در عین حال وزن سبکتر نسبت به گریتینگ تسمه - تسمه ، در صنایع مختلف مورد استفاده فراوان قرار می گیرد . ابعاد کوچکتر تسمه های غیر باربردار ( تسمه های طولی ) موجب کاهش تقریبی وزن شبکه گریتینگ به میزان 20 درصد ( در مقایسه با نوع تسمه - تسمه ) می گردد فلذا در مواردی که بارگذاری بالا ناشی از عبور ماشین آلات و ابزار سنگین بر روی شبکه گریتینگ وجود ندارد ، این نوع شبکه توصیه می گردد .

.گریتینگ تسمه - میلگرد  و  گریتینگ تسمه - چهارپهلو

این نوع گریتینگ ، سبکترین نوع شبکه گریتینگ در مقایسه با انواع دیگر می باشد . از لحاظ مشخصات فنی و ظرفیت بارگذاری به نوع تسمه - نیم تسمه بسیار نزدیک است و عمومآ در راهرو ها ، پله ها و نقاطی که شاهد بارگذاری بالا نیستیم ، از این نوع گریتینگ استفاده می شود .