مشخصات فنی گریتینگ

MPCo سه شنبه 4 دی 1397 - 14:55
مشخصات فنی گریتینگ
با توجه به استاندارد های بین المللی،24532-24531-1055-1580-DIN گریتینگ های گوناگون را برای کاربرد های متفاوت تولید می کنند. و جوشکاری گریتینگ ها با MIG/MAG آنها مطابق استاندارد ANSI-MBG-533 است.

مشخصات فنی گریتینگ ام پیکو طبق استاندارد های بین المللی

24532-24531-1055-1580-DIN گریتینگ های گوناگون را برای کاربرد های متفاوت تولید می کنند. و جوشکاری گریتینگ ها با MIG/MAG آنها مطابق استاندارد ANSI-MBG-533 است.

گریتینگ مشخصات فنی

انواع گریتینگ :

گریتینگ فلزی - آهن ST-37 بهمراه گالوانیزه گرم

گریتینگ فلزی - استنلس استیل

گریتینگ فلزی - آلومینیوم

گریتینگ کامپوزیت FRP - GRP

انواع گریتینگ فلزی :

گریتینگ الکتروفورج - تسمه چهارپهلو تابیده

گریتینگ جوش - تسمه در تسمه

گریتینگ جوش - تسمه در نیم تسمه

گریتینگ جوش - تسمه در میلگرد

گریتینگ جوش - تسمه در چهارپهلو تابیده

..گریتینگ فلزی تسمه در تسمه :

این نوع گریتینگ متداول ترین و مستحکم ترین نوع گریتینگ مصرفی در صنایع مختلف سبک و سنگین می باشد و بدلیل یکسان بودن ابعاد تسمه های طولی و عرضی ,  بارگذاری بر روی شبکه گریتینگ  بصورت کاملا یکنواخت بوده و در نتیجه در شرایط و موقعیت های مختلف ، ایمن ترین نوع گریتینگ می باشد .

در این نوع شبکه گریتینگ ، تسمه های باربردار ( تسمه های عرضی ) و تسمه های غیر باربردار ( تسمه های طولی ) بصورت پانچ خورده به یکدیگر ملحق شده و پس از اجرای عملیات جوشکاری مطابق با استاندارد ، شبکه های گریتینگ تسمه - تسمه را تشکیل می دهند .

 

مشخصات اطلاعات فنی در ارتباط با گریتینگ

گریتینگ  تسمه - تسمه  در انواع گریتینگ ساده ،  گریتینگ مدل دار  و گریتینگ پله   با ضخامت های مختلف تسمه  ساخته می گردد که  با توجه به موقعیت در هر پروژه  ، قابل استفاده برای بارگزاریهای مختلف می باشد .

گریتینگ تسمه - نیم تسمه :

این نوع گریتینگ بدلیل استحکام بالا و در عین حال وزن سبکتر نسبت به گریتینگ تسمه - تسمه ، در صنایع مختلف مورد استفاده فراوان قرار می گیرد . ابعاد کوچکتر تسمه های غیر باربردار ( تسمه های طولی ) موجب کاهش تقریبی وزن شبکه گریتینگ به میزان 20 درصد ( در مقایسه با نوع تسمه - تسمه ) می گردد فلذا در مواردی که بارگذاری بالا ناشی از عبور ماشین آلات و ابزار سنگین بر روی شبکه گریتینگ وجود ندارد ، این نوع شبکه توصیه می گردد .

گریتینگ تسمه - میلگرد  و  گریتینگ تسمه - چهارپهلو :

این نوع گریتینگ ، سبکترین نوع شبکه گریتینگ در مقایسه با انواع دیگر می باشد . از لحاظ مشخصات فنی گریتینگ و ظرفیت بارگذاری به نوع گریتینگ تسمه - نیم تسمه بسیار نزدیک است و عمومآ در راهرو ها ، پله ها و نقاطی که شاهد بارگذاری بالا نیستیم ، از این نوع گریتینگ استفاده می شود .

گریتینگ ابعاد استاندارد

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.