زمینه فعالیت

- تولید انواع گریتینگ فلزی

- تولید گریتینگ کامپوزیت

- تولید انواع قالب بتن قالب خاص

- تولید ماشین آلات CNC

ام پیکو

بازدید: 2055

شرکت تولیدی صنعتی ام پیکو 

کارخانه مرکزی شرکت تولیدی صنعتی ام پیکو در سال 1380 با نام اختصاری ام پیکو فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سازه های فلزی (بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع گریتینگ و کفپوش های فلزی) آغاز کرده و بتدریج با افزایش توان تولید روزانه ، انتقال آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه های مربوطه و خریداری ماشین آلات پیشرفته ، اقدام به گسترش محصولات تولیدی ، بالابردن ظرفیت تولید روزانه انواع گریتینگ و گسترش محصولات تولیدی در زمینه انواع قالب های فلزی بتن و سیستم های داربستی نموده است. ((گریتینگ تخصص ماست))

.

گذر زمان شرکت ام پیکو

.

 با توجه به سالها همکاری با صنایع پیشرفته کشور اعم از نفت و گاز ، پتروشیمی ، صنایع سیمان ، آب و فاضلاب ، مسکن و انبوه سازی ، صنایع خودروسازی و ... که نیازمند ظرفیت تولید بالا و برخورداری از استانداردهای لازم در هر زمینه می باشند عضو وندورلیست ها لیست بلند نفت و... ، این شرکت توان تولیدی بالا توآم با کیفیت مطلوب در زمینه های مختلف تولیدی بدست آورده و با گسترش زمینه فعالیت در عرصه انبوه سازی مسکن و انجام پروژه های عمرانی ، سعی در انجام خدمتی ولو ناچیز در جهت حفظ سرمایه های جامعه و خودکفایی ملی دارد.

.

 » تولیدات و خدمات شرکت ام پیکو شامل موارد زیر می باشد:

1- انواع گریتینگ های فلزی و غیر فلزی با اشکال مختلف بنا به درخواست مشتری با پایین ترین قیمت تولید داخل ( تسمه - نیم تسمه – میلگرد)

2- قالبهای مدولار فلزی (جوش - خم)

3- جک های ساختمانی و متعلقات قالب بندی

4- سیستم های داربستی مدولار فلزی با جدید ترین متد چفت ،بست به راحتی در کم ترین زمان بسته باز می شود

5- سیستم قالب یکپارچه

6- سیستم قالب تونلی (ساختمانی)

7- سیستم قالب لغزنده

8- انواع میز پرنده بتن ریزی Sky Deck

9- انواع قالب بتن خاص و تولید قطعات پیش ساخته

10- پیمانکاری پروژه های عمرانی و انبوه سازی مسکن

شرکت ام پیکو (ام پیکو) در بخش تحقیق توسعه خود (R&D) میکوشد تا در بروز نگه داشتن اطلاعات فنی، ارتقاع سطح علمی و همچنین خلاقیت و نوآوری در این صنعت، خدمات قابل اطمینانی به مشتریان خود ارائه نماید.
کلیه محصولات تولیدی این شرکت مورد تایید و تحت لیسانس شرکت گراندفورس انگلستان (Ground Force) و سیستم مدیریت کیفیت مطابق استاندارد : 9001 - 2008 ISO از شرکت Llyod ' s Register آلمان می باشد.
عضویت در انجمن بتن ایران وندورلیست شرکت نفت لیست بلند نفت ایران انجمن تونل ایران انجمن تخصصی مراکز تخقیق و توسعه و عضو سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز گامی درجهت رسیدن به این اهداف و میل به نو آوری، کیفیت برتر و بروز رسانی مستمر دانش مربوطه و در نهایت رضایتمندی مشتری می باشد.

استاندارد ها و مدارک فنی شرکت ام پیکولوح تقدیر های شرکت ام پیکوبر گرفته شده

گریتینگ های تولید شده ام پیکو

نظرات