زمینه فعالیت

- تولید انواع گریتینگ فلزی

- تولید گریتینگ کامپوزیت

- تولید انواع قالب بتن قالب خاص

- تولید ماشین آلات CNC

کاربرد گریتینگ

بارگذاری گریتینگ در اصطلاح به معنای تحمل میزان بار گسترده وبار متمرکز بر هر متر مربع از گریتینگ می باشد. 

 در بارگذاری گریتینگ عوامل مختلفی را باید مد نظر داشت. نوع گریتینگ، دیتیل ساخت گریتینگ، ابعاد واندازه های تسمه های باربر، مش بندی گریتینگ(فاصله بین تسمه های باربر و رابطها) از جمله فاکتور های اساسی در بارگذاری گریتینگ می باشند. شرکت ام پیکو به عنوان سازنده گریتینگ پاسخگوی نیازهای شما مشتریان در ارائه گریتینگ به تهران،گریتینگ به اصفهان و ارسال به سراسر ایران مناطق شرجی مرطوب و حتی خارج از ایران عراق افغانستان و کشور های دیگر بر اساس نوع کاریری گریتینگ (نفر رو یا ماشین رو) می باشد.

در ذیل ابتدا آلبومی از تصاویر بارگذاری گریتینگ وسپس تصاویری از متن استاندارد گریتینگ قرار داده میشود:

و طبق نرم افزار های آنلاین و آفلاین میتوانید دانلود کنید محاسبه بارگذاری های گریتینگ استاندارد تسمه وزن آنها را انجام دهید بر طبق استاندارد های بین المللی ما را با نظرات مثبتتون یاری کنید تشکر مدیر سایت.

برای محاسبه میزان بار گسترده و بار محوری کلیک کنید به صورت آنلاین

در صنایع غذایی برای سرند کردن و فیلتر های غذایی که استفاده می شوند برای جدا سازی مواد از یکدیگر با اندازه های گوناگون استفاده می شود.

صنایع غذایی

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 13:57
برای جلو گیری از فرسایش و خوردگی کف در کشتی ها دیواره و نرده ها پله ها در ساحل قسمت هایی از بندر میتوان گریتینگ های گالوانیزه یا گریتینگ های کامپوزیت استفاده کرد.

کشتیرانی و بنادر

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 12:59
از گریتینگ های گوناگون در ساخت نماهای شهرها و طراحی  دیواره های ساختمان ها بخواطر دوام بالا و استحکام میتوان استفاده کرد.

معماری و شهرسازی

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 12:23
کاربرد گریتینگ در راه ها، ساختمان ها و استفاده از آن در بخشهای مختلف مجتمع های مسکونی و اداری (ساخت پله های اضطراری، پل های مقابل درب هاو پوشش کانال های پارکینگ بیمارستان ها) است.

راه و ساختمان

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 12:05
آب و فاضلاب
در صنعت آب و فاضلاب از گریتینگ استفاده گوناگونی می توان انجام داد، به عنوان کانال های آب، فیلتر و دریچه های برای گرفتن آشغال (Trasher) مواد زائد میتوان استفاده کرد.

آب و فاضلاب

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 09:54
نفت و گاز
باتوجه به نوع سازه تاسیسات نفتی بویژه اسکله ها مخازن نفتی که بوسیله مصالحی همچون گریتینگ ها پوشیده می شوند، بدلیل وجود عوامل فیزیکی و شیمیایی قطعات کفپوش شده می بایست از مصالح مرغوب استفاده گردد تا در مقابل فرسایش و خوردگی با دوام باشد.

نفت و گاز

MPCoMPCo
دوشنبه 3 دی 1397 - 09:32