راه و ساختمان

MPCo دوشنبه 3 دی 1397 - 12:05
راه و ساختمان
کاربرد گریتینگ در راه ها، ساختمان ها و استفاده از آن در بخشهای مختلف مجتمع های مسکونی و اداری (ساخت پله های اضطراری، پل های مقابل درب هاو پوشش کانال های پارکینگ بیمارستان ها) است.

با بررسی ساختار گریتینگ، کاربردهای دیگری همچون استفاده از گریتینگ برای ساخت نرده ها و حفاظ محوطه، حیاط ساختمان های مسکونی مجتمع های اداری و نیز حفاظ بالکن و تراس مورد طراحی و اجرا قرار می گیرند.

شرکت ام پیکو، تولیدکننده گریتینگ و کف پله های فلزی با پوشش گالونیزه گرم، آماده همکاری جهت طراحی و ساخت گریتینگ حفاظ، نرده، هندریل و... در اشکال و مشبندی های مختلف با صنعت ساختمان سازی راه سازی کشور می باشد.

دیواره ها وگریتینگ های به عنوان نرده های زیباسازی پارک ها

 از دیگر کاربردهای گریتینگ، پوشش سطح کانالهای و هدایت آب های سطحی بین اتوبان ها می باشد. این نوع گریتینگ به نحوی ساخته می شود تا علاوه بر پوشش کانال و هدایت آب، مانع ورود زباله های شهری و صنعتی به داخل محفظه ی کانال شود. همچنین معمولا بسته به نیاز یا طراحی، در فواصل معین گریتینگ دریچه به صورت لولایی یا جداشدنی بر روی کانال استفاده می شود تا جهت بازدید، تعمیر، برطرف کردن آب گرفتی و یا اصلاحات دیگر، این امر به آسانی انجام شود.

مقاوت این نوع گریتینگ با پوشش گالوانیزه، در برابر خوردگی بالا بوده و بسته به نیاز جهت عبور انسان، خودرو، لیفت تراک و... طراحی و مقاوم ساخته می شوند.

دیواره گریتینگ ها برای زیبا سازی شهر ها

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.