گریتینگ استنلس استیل

MPCo یکشنبه 2 دی 1397 - 11:26
گریتینگ استنلس استیل
گریتینگ استیل
در موقعیت های ویژه و خاص نظیر "محیط اسیدی، رطوبت شدید و خورندگی بسیار بالا، هوای بسیار شرجی، راه سازی، استحکام بسیار بالا و صنایع موادغذایی و آرایشی بهداشتی" از گریتینگ های استیل یا گریتینگ های استنلس استیل استفاده می گردد.

گریتینگ استنلس استیل استیل St

گریتینگ های فولادی با پوشش گالوانیزه گرم، ماندگاری لازم را در"محیط اسیدی، رطوبت شدید و خورندگی بسیار بالا، هوای بسیار شرجی، و صنایع موادغذایی و آرایشی بهداشتی" ندارند.

.

گریتینگ استنلس استیل ام پیکو

.

این نوع گریتینگ از پوشش گالوانیزه گرم، بی نیاز بوده و از لحاظ قیمت نسبت به سایر انواع گریتینگ ها، گرانتر می باشد که این مسئله با توجه به ویژگی های ساختاری و استحکام خاص گریتینگ استیل توجیه پذیر می باشد.

بر اساس نوع کاربرد و ویژگی های مورد نظر متریالهای مختلفی نظیر :

Steel 304 - Steel 316 - Steel 316L - Hardox Steel استیل ضدسایش برای ساخت گریتینگهای استیل قابل استفاده می باشند و از لحاظ وضعیت بارگزاری، مطابق با جداول استاندارد بارگزاری سایر انواع گریتینگ می باشد.

 در این نوع شبکه گریتینگ نیز مشابه سایر انواع دیگر،

تسمه های باربردار (تسمه های عرضی) و

تسمه های غیر باربردار (تسمه های طولی)

بصورت پانچ خورده به یکدیگر ملحق شده و پس از اجرای عملیات جوشکاری مخصوص استیل مطابق با استاندارد ANSI/NAAMM MBG 533-09، شبکه های گریتینگ استیل  را تشکیل می دهند .

.

گریتینگ استنلس استیل البرز

.

 گریتینگ استیل در هر سه نوع:

1-تسمه - تسمه،

2-تسمه - نیم تسمه و

3-تسمه - میلگرد. 

بصورت گریتینگ ساده، گریتینگ مدل دار و گریتینگ پله با ضخامت های مختلف ساخته می گردد که با توجه به موقعیت در هر پروژه، قابل استفاده برای بارگزاری های مختلف می باشد.

ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.